این فهرست بر اساس بررسی شاخص‌های مختلف در ۹۰ روز اخیر تهیه شده است و به صورت هفتگی به‌روزرسانی می‌شود. شاخص‌های رتبه‌بندی در این فهرست بر اساس محبوبیت سازمان میان کارجویان، فعالیت در جذب نیرو و بررسی رزومه‌های دریافتی است.

نفوذ استارت آپ های بازار سرمایه به حوزه کاریابی / تحلیلگر امید جزو 50 شرکت برتر کاریابی شناخته شد ؛ در کنار اسنپ و علی بابا!!

شرکتی از جنس بازار سرمایه در میان ۵۰ شرکت برتر کاریابی ایران قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اتاق تعاون تهران،  جابینجا که یک پلتفرم کاریابی است یک فهرست از ۵۰ شرکت برتر ایران برای کار منتشر کرده است.

این فهرست بر اساس بررسی شاخص‌های مختلف در ۹۰ روز اخیر تهیه شده است و به صورت هفتگی به‌روزرسانی می‌شود. شاخص‌های رتبه‌بندی در این فهرست بر اساس محبوبیت سازمان میان کارجویان، فعالیت در جذب نیرو و بررسی رزومه‌های دریافتی است.

نکته جالب توجه حضور یک شرکت از جنس بازار سرمایه در ۵ شرکت اول است.

تحلیلگر امید که اولین شرکت استارت آپی فعال در حوزه معاملات الگوریتمی در بازار سرمایه است، با کسب امتیاز ۸/۸ بعد از اسنپ و قبل از علی بابا در رتبه پنجم شرکت های برتر جهت کار در ایران ایستاده است.

امید موسوی مدیرعامل تحلیل گر امید درباره اهمیت این رتبه بندی به بورس۲۴ گفت : محبوبیت یک سازمان میان کارجویان، علاوه بر تسهیل و تسریع استخدام متخصصان کارآمد،‌ مزیت رقابتی ارزشمندی را در مقایسه با رقیبان برای سازمان ایجاد می‌کند. محبوبیت شرکت میان کارجویان به استخدام کارمندانی باانگیزه می‌انجامد و در نهایت در بهره‌وری و سوددهی سازمان تاثیر شایانی دارد. در سطح بین‌المللی با توجه به اهمیت جذب و نگهداشت نیروهای متخصص، تقویت برند سازمان از دید کارجویان به یکی از داغ‌ترین مباحث منابع انسانی بدل شده است و به عنوان یکی از رکن‌های رقابت در بازار در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود : کارکنان به معنای واقعی به عنوان مهمترین و ارزشمندترین منابع و سرمایه‌های شرکت مد نظر قرار می‌گیرند. به همین دلیل، توجه و تمرکز اصلی مدیران ارشد این شرکت، فراهم نمودن کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای کارکنان سازمان می‌باشد که اکثر آن‎‌ها در بهترین دانشگاه‌های کشور تحصیل کرده و یا مشغول تحصیل می‌باشند. در نهایت، جذب طیف مناسبی از نیرو‌های کارآمد،‌ به رشد سازمان و تقویت توان اجرایی آن برای پاسخگویی به نیازها و اولویت‌ها در بازار سرمایه می‌انجامد.

این فعال بازار سرمایه ابراز امیدواری کرد : با جذب نیروهای با استعداد زمینه برای شکوفایی و نمایش بیشتر بازار سرمایه در اذهان عمومی فراهم گردد.

گفتنی است ؛ جزئیات رتبه بندی شرکت های برتر کاریابی در این لینک https://jobinja.ir/top50قابل رصد و بررسی است.