به گزارش پایگاه خبری اتاق تعاون  تهران، رئیس اتاق تعاون تهران با اشاره به ضرورت ایجاد این رسانه با هدف رونق کسب و کارهای نوین از ایجاد شبکه تخصصی لایو یو در فضای مجازی خبر داد.
اسماعیل خلیل زاده رئیس اتاق تعاون تهران با بیان این مطلب گفت: این رسانه که با محوریت مباحث روز اقتصادی در نظر گرفته شده است از طریق فضای مجازی پخش می شود.
رئیس اتاق تعاون استان تهران ادامه داد: این شبکه به صورت وب سایت و اپلیکیشن های اندروید و ios در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. وی خاطر نشان کرد: این رسانه قرار نیست پخش برنامه های محدود به یک برنامه انتقادی – اقتصادی باشد بلکه قرار است برنامه های آموزشی و انگیزشی در جهت منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و تعاون باشد که جای ثابتی را در میان مخاطبان باز کند.
یادآور می شود؛ برنامه های تلویزیونی که در حوزه اقتصاد پخش می شود دارای ویژگی های خاص خود هستند. اقتصاد به عنوان یک علم و تخصص همواره مورد توجه عموم مردم نیز بوده است، چون این علم در زندگی روزمره مردم و معیشت آنان بیش از پیش تاثیر گذار است.

مجوز فعالیت در رسانه

مجوز فعالیت در رسانه

به گفته رئیس اتاق تعاون تهران، در چند وقت اخیر نیز با توجه به نوسانات اقتصادی که مستقیما بر روی سفره های مردم تاثیرات خود را گذاشته است بیش از پیش همه توجه ها به سمت اقتصاد و مباحث مربوط به آن جلب شده است. در نتیجه صدا و سیما نیز به فراخور این موضوع باید بیش از گذشته به تولید و پخش برنامه های ارزنده در حوزه های اقتصادی و اقتصاد تعاون بپردازد.
این مقام در خصوص اهداف راه اندازی نخستین رسانه تخصصی در حوزه اقتصاد و کارآفرینی اذعان داشت: برای این مهم ۵هدف تعریف شده است که شامل ترویج فرهنگ و آموزش در حوزه اقتصاد و تعاون، کمک به کسب و کارهای نوین و پوشش دادن تصویری استارتاپ ها با توجه به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و تعاون، تبدیل چالش ها حوزه اقتصاد به فرصت در کسب و کار با آموزش های تخصصی، اقتصاد خرد و کلان و معرفی تعاونی های برتر و موفق، می شود.