اسماعیل خلیل زاده رئیس اتاق تعاون استان تهران ضمن آرزوی سلامتی برای مردم ایران اسلامی، طی پیامی فرارسیدن نوروز باستانی را تبریک و تهنیت گفت.

 به گزارش پایگاه خبری اتاق تعاون استان تهران، متن پیام به این شرح است:

با پشت سر گذاشتن سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و در واپسین ماه های آن حماسه بهداشتی،  بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه ملت غیور  ایران برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان بویژه عبور و شکست بیماری کرونا خواهیم بود .

نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت، آرامش و امید، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم. در شرایطی که دشمن با تحریم های سخت ظالمانه، راه را برای شکست بیماری جدیدالظهور در کشورمان سخت ساخته است، جامعه تعاونگران هم پیمان با هم و با هم افزایی توان و گسترش توانمندی ها، در خط مقدم این اقدام ملی تا شکست آن، حاضر خواهند بود.

ایزدمنان را سپاسگزارم که ایران اسلامی با حفظ کرامت و اصالت شعارهایش و مقاومت در برابر همه دشمنی ها و کاستی ها در سایه توجهات امام زمان (عج) و پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب  توانسته است گام های بزرگی در عرصه های داخلی و بین المللی بردارد و در شرایط کنونی نیز به همت آحاد ملت شریف ایران به ویژه تعاونگران وارد مرحله جدیدی از خودسازی و همدلی شده است.

 

اینجانب ضمن شادباش فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت، سالی سرشار از معنویت، شادکامی و تندرستی را برای تمام هموطنانم به ویژه تعاونگران سراسر َکشور آرزو می کنم.

اسماعیل خلیل زاده